Yapılacak İşlemTıkalı Boru Açma
İşlem SüresiYaklaşık Bir Saat
Hizmet BedeliBizi Arayın

Yukarıda “İşlem Süresi” adında belirtilen süre, Standart işlemler için geçerlidir.

SAMSUN TIKALI BORU AÇMA

SAMSUN’da yaygın servisimiz tıkalı olan borularınız için hizmetimiz yapılmaktadır. Tuvalet tıkanması, mutfak borusu tıkanması, temiz su ve drenaj, banyo drenaj tıkanıklığı vb. Gibi problemler ile firmamızın telefonunu arayarak tıkanıklığın açılması hizmetini talep edebilirsiniz.
Size en yakın hizmeti yönlendirerek Tıkanmış olan boruları en  kısa sürede Çalışır vaziyete getiririz. Tıkanmış borularınızı profesyonel ekibimize yaptırmak  sizi daha sonradan doğacak olan yüksek maliyetlerden kurtarmaktadır. Kullanılmadığı halde tuvaletlerinizden pis sular geliyor ise , tuvalet bağlantınız ile tuvaletin dibi arasındaki bağlantının iniş sütunu tıkanmasının bir yerde olduğu anlaşılır. . (Başka bir deyişle, ortak borular doludur) Bu nedenle, dairenizin ve diğer daireler ile ortaklaşa ödemeniz gerektirir buda maliyetinizi düşürür

TIKANMIŞ BORU AÇMA

Atıksu  boruları her zaman tıkanmaya karşı karşıya dır. Bilinçsiz olarak kullanılması halinde de zarara yol açabilir. insanlar genellikle çöp tenekeleri gibi şeyler fırlatır. Bazı insanlar ipler ve tüyler gibi küçük kağıt parçalarını bir evin zeminine atmayı severler. Tahrip edilen tüm nesneler ayrıca zamanla sıkışma borularının tıkanmasına neden olur. Tesisatta tıkanıklık yaşamak istemiyorsak, borular, giderler neden tıkanıyor diye merak ediyorsanız cevabu yukardaki nedenlerdir. Eğer evinizdeki gider borularınız tıkanmış ise kameralı boru açma robotları ile evinize zarar vermeden borularınız açılmaktadır.
Samsunda Tıkalı olan borularınızı en kısa süre içerisinde müdahale ederek sizin zor durumda kalmanızı önlüyoruz.