Yapılacak İşlemPimaş Açma
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Yukarıda “İşlem Süresi” adında belirtilen süre, Standart işlemler için geçerlidir.

PİMAŞ  AÇMA

SAMSUN PİMAŞ AÇMA

Küvet, banyo  ve lavabo musluklarının kanalizasyona bağlantı noktalarında oluşan  tıkanıklığın açılmasına verilen addır.   Bu borular çeşitli maddeler atıldığı için tıkanır. Bu tür tıkanıklarda atık su kanalizasyona ulaşmaz ,  tekrar küvete, musluğa veya tuvalete geri akar. Suyu geri dönmesi ise taşma ve birçok fiziksel hasara neden olur. Pimaş  tıkanıklığı sorunu çözülmez ise , ileride daha büyük sorunlara neden olur.  Bu sebeple, pimaş  tıkanıklığı ile ilgili problem yaşayanlar,  kurumsal kıstırma servisine başvurmaları gerekir. Pimaş Tıkanıklıkları Neden Meydana Gelmektedir
pimaş  tıkanıklığı çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Pimaş   tıkanıklık sorunları ile sık sık karşılaşıyorsanız, aşağıdakileri göz önünde bulundurmalı ve uygulamamalısınız.

lavabolara ve klozetler gibi suda çözünmesi zor olan şeyleri atmak, sıkışma sıkışıklığının en büyük nedenlerinden biridir. Akışkan bir yapıya sahip olmasına rağmen , atıkları tıkayan yağ ve kimyasalların dökülmesi en önemli pmaiş tıkanıklık sorunlarındandır.

pimas-acma
pimaş açma

PİMAŞ  AÇMA

TIKALI PİMAŞ AÇMA

Küvette veya tuvalette biriken saçlar Zamanla atık boruların eskimesi  ve paslanması Drenaj borusunun alt kısmı dar ve yetersiz genişlikte olması Bina tesisatında sorun meydana gelmesi
Kum, çimento, çakıl ve diğer sebepler, kum, çimento, çakıl gibi maddelerin atılması tıkanmasına neden olur.
Sıkışmayı önlemek ve pimaş tıkanıklıkları  ile uğraşmak istemiyorsanız, daha temkinli olmalı ve zararlı maddeleri giderlere atmamalısınız. Pimaş açma servisi ile samsunun tüm noktarına hizmet vermekteyiz. Tıkanıklık sorunu olan müşterilere tıkanıklık merkezi olarak tıkanıklık açma  hizmeti sunuyoruz.  Eğer evizde  boruların tıkanma  sorunları yaşıyorsanız ve profesyonel yardım  almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.