Yapılacak İşlemKlozet Borusu Açma
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Yukarıda “İşlem Süresi” adında belirtilen süre, Standart işlemler için geçerlidir.

PİMAŞ AÇMA (KAMERALI ROBOTLA PİMAŞ AÇMA)

SAMSUN’DA KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet tıkanmasını gidermek için tıkanmanın nedenini bulmak gerekir. Tuvalet tıkanmasının temel nedenleri yabancı madde, oyuncaklar, tokalar veya tuvalete düşen bez veya suda çözünmeyen veya aşırı tuvalet kağıdı, pedler ve kağıt olabilir. Tıkanmanın nedeni tespit edildikten sonra, tuvalet tıkanmasını açmak için uygulanan denenmiş ve test edilmiş yöntemleri deneyebilirsiniz.
WC  tıkanıklığını temizlemek için kullanılan yöntemler:   Bir tuvalet tıkanması meydana gelirse, tıkanmanın az miktarda bir tuvalet kağıdı veya basınçla giderilebilecek yabancı bir materyal olduğu tespit edilirse, sifonun bir kez doğru şekilde çekilmesi yeterli olabilir. Bu, bir kerede tuvalet kağıdı ve saç gibi yabancı maddelerden kaynaklanan engellerden kurtulmanızı sağlar. KLOZETİN  açılması başarısız olursa sifon ikinci veya üçüncü kez aynı yöntemi denemeyiniz. Çünkü su birikirse tıkanma artabilir.

KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

TIKALI KLOZET AÇMA

Tıkanıklığı gidermenin ikinci iyi yolu, basit bir manuel pompa ile basıncı azaltmaktır. Her zaman satılabilen basit plastik el pompaları, her yere bulunabilmektedir.. Lavabolar ve küvetler gibi su tıkanmalarının olabileceği alanlarda da çözümleri hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. El pompası klozet tıkanıklığını  açmakta çok başarılı bir yöntemdir.
Tıkanma, pedler ve çocuk bezleri gibi kimyasallarda çözülebilen yabancı maddelerden kaynaklanıyorsa, inşaat pazarından satın alınabilecek dolap ve lavabo açacakları olarak bilinen ürünleri deneyebilirsiniz. Bu tip kimyasallar tuvalet kağıdı açma malzemeleri, sigara izmaritleri ve tuvalet kağıdı gibi fazla miktarda tuvalet kağıdı, organik bir yapıya sahip maddeleri çözebilir ve tuvalet tıkanıklıklarınız hızlı şekilde çözmektedirler.

Bu yöntemlerin tümü işe yaramazsa, bir uzmada yardım almanız gerekmektedir , tuvalet tıkanıklığınızı profesyonel bir şirketi tarafından açmasını  isteyebilirsiniz. Profesyonel temizlik işlemi, genellikle kamera görüntüleme cihazları ve robotik cihazlar tarafından tıkanıklığa neden olan maddelerin çıkarılması ile gerçekleştirilir. İlk olarak, bir kamera ekranı yabancı bir madde algılar. Daha sonra, tespit edilen yabancı cismi çekmek için uygun bir cihaz robot cihaza tutturulur ve nesne çıkartılır.

Firmamız samsunun tüm ilçelerinde tıkalı olan tuvalet tıkanıklarını en kısa sürede açmaktadır.