Yapılacak İşlemLavabo Gideri Açma
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Yukarıda “İşlem Süresi” adında belirtilen süre, Standart işlemler için geçerlidir.

LAVABO TIKANIKLIĞI

SAMSUN LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Günümüzde  mutfak ve banyonun en büyük sorunlarından biri lavaboların , giderlerin tıkalı  olmasıdır. Bu sorunun nedenini ve çözümünü birkaç adımda incelemek mümkündür.
Tıkanma nedeni :Tıkanmanın nedeni kullanıcıdır. Yiyecek ve yağ artıkları lavabolara atmak , bu duruma neden olur. Bununla birlikte, bazen aşınmış ve deformasyon yaşanmış  tesisatlatda oluşan pas , kireç ve toru gibi maddelerde bu soruna neden olabilir. r binanın inşaatı sırasında çalışmanın gelişi güzel yaplmasında tesisata harç veya pislikler girmektedir. Bu durum ise  lavaboların tıkanmasına yol açabilir. Zamanla oluşan , kireç ve artıkların birikmesi en yaygın lavabo tıkanıklık nedenlerindendir.

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

SAMSUN TIKANMIŞ LAVABO

Tıkanmanın Sonuçları: Borulardaki suların  yavaş yavaş  veya hiç su akmama durumunun oluşması. Bu yüzden sular lavabo  borularından  akamaz, Bir yerden  nüfuz ederek  ve mutfağınıza veya banyonuza lavabo kötü kokmasını sağlar . Bulaşık makineli evlerde, tıkanma kaynağı genellikle makine borularından elde edilen yağdır. Alt katlarda su sızmasıyla karşılaşabilirsiniz. Pimaşlarda oluşan tıkanıklıklardan dolayı oluşacak su  kaçağı duvarlarda kabarmalar ve boyların dökülmesi gibi sonuçlar görülmektedir..
Yağlar , lavabolarınızın  tıkanmasını sağlayan  en önemli faktördür. Lavaboda yağ ve atıkların oluşturduğu tortular, ve birikintiler  dikkatlice temizlenmelidir. Günüzde Bir çok Tıkalı boru açma firması Gündelik çözümler ile müşterileri zor durumda bırakmaktadırlar, hemde bu atıkların birikmeye devam etmesinin önüne geçemeyerek ilerde daha büyük sorunların yaşanmasına neden olmaktadır.
Firmamız Samsunun tüm ilçelerine Profesyonel ekibi ile tıkalı lavabo borularını en kısa sürede açmaktadır.