Altyapı Tesisat 2007 yılında kurulmuş ve kurulduğu yıldan bu yana her türlü su tesisatı arızalarının karşısında sizlerin yanında yer alarak, en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garantili hizmet vermektedir.
Alanında bilgi ve deneyim sahibi ustaları ile çalışan firmamız, teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelere hızla ayak uydurmaktadır.
Altyapı tesisat Kurulduğu yıldan bu yana zahmetli sorunları minimum süre içerisinde maksimum kaliteli işçilikle ortadan kaldıran firmamız, Samsun’un en çok tercih ettiği su tesisatçı firması haline gelmiştir.
Eskiden zahmetli ve masraflı işlemler sonucu ortadan kalkan bu problemleri cihaz yardımı ile ortadan kaldıran sertifikalı tesisat ustalarımız, sizleri zaman açısından da kârlı çıkarmaktadır.
Eski usul teknik olarak da bilinen klasik yöntemlere başvurmayan firmamız, teknolojinin son harikası cihazlardan yardım alır ve siz değerli müşterilerimizi ekstıra masraflardan kurtarır.
Eski, yeni, ev, işyeri dinlemeden her türlü yapıda meydana gelmesi muhtemel olan su tesisatı sorunlarının tamamını yok eder ve sizleri uzun ve meşakkatli işlemlerden kurtarır.
Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen, su kaçağı, su sızıntısı, logar tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı ve petek tıkanıklığı gibi sorunları tamir eden firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Geniş ve uzman kadrosuyla sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız, meydana gelen sorunları daha da ileriye gitmeden tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir.
Nerede ve ne sebeple meydana gelirse gelsin, kısa süre içerisinde sorunu tespit eden ustalarımız, sizlere yeterli bilgiyi verdikten sonra arzu etmeniz halinde tamir işlemine geçmektedir.
Firmamız, ev işyeri dinlemeden suyun geçtiği her yerde ortaya çıkan su kaçağı sorununu akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile garantili bir şekilde tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirerek sorunu ortadan kaldırır, sizlere rahat bir nefes aldırır
Altyapı tesisat Tıkanıklık sorununuda ortadan kaldırırken de aynı hassasiyet ile yaklaşan tesisatçı ustalarımız, evvela tıkanıklığın olduğu yeri özel geliştirilen Mikro kameralar ile tespit eder ve ardından, robot adı verilen cihaz ile tıkanıklığa neden olan katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir.
Petek temizleme işleminde de, eski usul teknikler yerine kimyasal ilaç kullanan firmamız petek aralarında oluşan, kiri, kumu, çamuru kimyasal ilaç ile yerinden söker ve ardından ilaçlı su ile peteklerinizi sökmeden yıkar ve kirli suyu dışarıya akıtır.
Samsun’un tüm ilçelerine aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız, bütün ilçe ve semtlere sabit fiyat garantisi ile hizmet vermektedir.

Ayrıntılı bilgi edinmek ya da randevu oluşturmak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.

hakkimizda