Yapılacak İşlemSu Kaçağı Tespiti
İşlem Süresi45 dk - 1 Saat Arası
Hizmet BedeliBizi Arayın

Yukarıda “İşlem Süresi” adında belirtilen süre, Standart işlemler için geçerlidir.

KAMERALI CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

su kaçağı tespiti ; Tamamen modern teknolojileri kullanan firma, dürüst ve hızlı hizmetleri sayesinde Samsun su kaçağı bulma firmaları arasında ilk sırada yer alıyor. Yılların tecrübesi ve konusunda profesyonelleşmiş ekibi ile Samsun ilinin tüm bölgelerine, aynı gün içinde ve en uygun fiyatlarla hizmetlerini sürdürüyor.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su tesisatlarının çok eski olmasından veya kalitesiz tesisat malzemeleri kullanılmasından dolayı zamanla su kaçakları oluşmaktadır. Su tesisatları betonun içine gömülü olduğu için, su kaçağı tespiti de zor ve zahmetli olmaktadır. Klasik yöntemle çalışan tesisatçılar ise, su kaçağının yerini bulmak için, fayans ve betonları kırarak çalışmakta ve çok fazla masraf çıkartmaktadırlar.

Firma, kameralı su kaçağı bulmak konusunda en modern yöntemleri kullanıyor, kırmadan ve hiçbir şeye zarar vermeden en kısa sürede işlemlerini tamamlıyor.

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı olan bölgeyi tespit etmek artık eskisi gibi zor değil. Profesyonel hizmet sunan firmalar kameralı cihazlarıyla borudaki en ufak bir deliği bile tespit edebiliyor. Böylelikle kırmadan dökmeden su kaçağı tespit ediliyor.

Profesyonel Bir Biçimde Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı bulmak için eski yıllarda su borularının döşendiği alanı, kaçağın oluştuğu yeri bulana kadar kırmak gerekiyordu. Günümüzde ise firmalar akustik dinleme cihazları, dedektörlü cihazlar ve kameralı cihazlarla kırma veya kazma işlemi yapmadan su kaçağının olduğu yeri anında tespit ediyor.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Yaşam alanlarınızda su kaçağı oluştuğunu kabaran duvarlarınızdan, tavanlarda biriken akıntılardan ve yüksek gelen su faturalarından anlayabilirsiniz. Bu sorunu kolayca yok etmek için kameralı su kaçağı bulma konusunda hizmet sunan firmalarla görüşebilirsiniz. Cihazlarla kolayca su kaçağının oluştuğu alanı bulan firmalar, en nitelikli tekniklerle bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Su Kaçağı Tespiti

Tüm yapılarda ortaya çıkması muhtemel olan problemlerden biri olan su kaçakları, yapılarda kötü bir görüntü oluşmasına sebep olur. Duvarların dış yüzeylerine yansıyan ve tavanlardan aşağı doğru akma yapan su sızıntılarının yok edilmesi için acilen tamir edilmesi şarttır. Ortamda nemli bir koku ve kötü bir görüntü oluşturan su kaçakları, aynı zamanda su israfına da sebep olacaktır. Acilen su kaçağı olan bölge tespit edilmeli ve tamirinin yapılması gerekir.